Pořádání svatebních hostin 

Hotel Rudka je atraktivním místem pro pořádání Vaší romantické svatební hostiny. Nabízíme kompletní služby pro pořádání svatebních hostin, od ubytování v hotelu až po hostinu na míru dle Vašeho přání.

 

Máme pro Váš svatební den vše co potřebujete: ubytování v hotelu, kvalitní restauraci, sál s kapacitou 90 -100 míst ke svatební tabuli, bohatý rautový stůl a prostor k hudební produkci a tanci. V letních měsících je k dispozici také venkovní terasa. Náš personál je pro Vás schopný připravit velkolepou oslavu o několika chodech a zajistit profesionální obsluhu. Oslavu může doprovázet hudební produkce. Po ukončení Vaší oslavy jsme schopni nabídnout ubytování pro hosty v 11 dvoulůžkových pokojích s možností 4 přistýlek, celkem 28 lůžek. Pro manželský pár je samozřejmostí i svatební apartmán.

 

Dokážeme pro Vás uspořádat svatební hostinu jak finančně úspornou, tak jsme schopni zajistit hostinu i pro ty nejnáročnější klienty. Stačí jen, když nám udáte Vaše požadavky a představu, jak má svatební hostina vypadat. Věříme ,že svatba zajištěná od nás, pro Vás bude zážitek na celý život.

 

V případě dotazů kontaktujte provozní vedoucí Hotelu Rudka (info@hotelrudka.cz, 722 947 994). Do poptávky prosím uveďte předpokládaný počet osob, termín a předběžnou představu o průběhu Vašeho svatebního dne. Také zda máte zájem o celodenní akci, svatební oběd nebo večerní hostinu. Podle Vašich informací Vám můžeme vyhotovit nabídku na míru.