Catering

Zajistíme Vám kompletní cateringový servis. Staneme se partnerem pro Vaše budoucí prezentace. Nabízíme kompletní zajištění hostin, rautů, drobnější občerstvení, firemních prezentací, výročních schůzí, večírků, narozenin u Vás doma. Nabízíme Vám široký sortiment jídel studené a teplé kuchyně s profesionální obsluhou. 

 

 

Co je to catering ?

Catering je specifická služba zákazníkům gastronomického charakteru. Pochází z anglického slova cater = stravování, to znamená, že pod pojmem catering se rozumí stravování „v terénu". Catering může probíhat jak pod širým nebem tak v prostorech,  které nedisponují vlastním zázemím pro přípravu a podávání jídel a nápojů. Může se jednat o prostory, které má objednatel k dispozici, například jednací sál nebo u Vás doma. Catering může být jak pro diskrétní malou skupinu osob ale také pro větší oslavu početnější společnost, která by byla nad síly hostitele.

 

V případě dotazů kontaktujte provozní vedoucí Hotelu Rudka (info@hotelrudka.cz, 722 947 994). Do poptávky prosím uveďte předpokládaný počet osob, termín a předběžnou představu o průběhu Vaší akce, popřípadě další přání a požadavky.

 

Dále Vám můžeme nabídnout dopravu Vašich hostů pomocí našeho mikrobusu pro 8 osob.